Nehtové studio
České Budějovice

Akční nabídka

 • BEST AGER V AKCI

  20% sleva je tentokrát určena řadě BEST AGER, vámi tolik oblíbený JOJOBA BALM s citrusovou vůní, MASKA s vůní levandule a BAMBUCKÉ MÁSLO s vůní šeříku si do konce října, nebo do vyprodání zásob, můžete zakoupit ve studiu.
 • Vítám vás v novém….

  ….milé dámy, všechny vás srdečně zdravím a ráda bych vás přivítala v novém studiu v Hroznově ulici čp 2. Po delší pauze mám připravenou letní prázdninovou akci a tou je 20% sleva na produkty Catherine  z řady Youngster, je to hand care lotion, hand care emulsion a aloe vera hand gel. Na všechny se moc těším a snad budete i vy nadšené jako já.
 • PŘÍPRAVA NA LÉTO

  .stačí říct jenom SANDÁLKY na závěr návštěvy a máte ušetřenou 100,- Kč z ošetření pedikúra s gelem na nohy. Není na co čekat milé dámy, protože kdo je připraven, není zaskočen. Krásný apríl a těším se na vás ve studiu.

 • LOSUJTE A VYHRAJETE

  V březnu vybírejte z pěti produktů a sama si vylosujte slevu. V nabídce je BEST AGER MASKA,CATHERINE PARFÉM II, KERATINOVÉ AMPULE, HYDRATAČNÍ OLEJOVÉ TUŽKY A BAREVNÉ LAKY NA NEHTY.A když je pět produktů, máte možnost vylosovat z pěti různých slev 4% 8% 12% 16% a 20% VYHRAJETE VŽDY !!!

 • Zimní novinka pro zahřátí

  Wellness péči už znáte, nyní si dopřejte wellvet pedikúru,

  využijte naší novinku za zaváděcí cenu 500,-.

  Kombinace přístrové pedikúry a termo zábalu si v těchto studených měsících

  jistě najde své místo i ve vašem diáři. Wellvet pedikúra, horký čaj a 45minut relaxu,

  to je únor.

  DOPŘEJTE SI ČAS A…. PROSTĚ NIC NEDĚLEJTE

 • Ve znamení třicítky

  aneb 30% sleva na poslední dárkové balíčky :-). Udělejte radost svým blízkým a nebo prostě jenom sama sobě :-)! Najdete tu poukázku ,,manikúra s lakováním,, ,parfém Catherine II, rtěnku, keratinové ampulky, lak na nehty a další produkty značky Catherine. Dárky na vás čekají, já se na vás těším!
 • Vaše sleva na ošetření

  Hledáte heslo? Stačí na závěr Vaší návštěvy říci „MÁME TO, CO NEMÁ KAŽDÝ“, a získáte 10% na jedno Vámi vybrané ošetření během prosince. S přáním pohodového prožití adventního času, Vaše nehtové studio
 • WELLNESSKA

  A jedeme dál… :) navazujeme na zářijovou akci, možnost zakoupení wellness péče 2+1 zdarma. Wellness péče v hodnotě 280,-. Zakoupíte-li si dvě ošetření za 560,-, užijete si třikrát peeling rukou, termo zábal s jojobovým olejem, vitamínem F a bambuckým máslem, nebo masku s urelou a pantenolem. Luxusní péče na zimu. Manikúra, pedikúra, gelové nehty a wellness péče.
 • Dozvuky dovolené v podobě WELLNESS PÉČE

  Nechte se u nás hýčkat! PEDIKÚRA 420,- plus WELLNESS PÉČE -30% nyní za 196 Kč (původně 280,-). PEDIKÚRA A GEL NA NOHY 820,- plus WELLNESS PÉČE -50% nyní za 140 Kč (původně 280,-). Dejte vysušené pokožce rukou hydratační zábal Best Ager s vyživující maskou s obsahem urely a pantenolu, nebo YOUNGSTER Lotion s jojobovým olejem, vitamínem F a bambuckým máslem.
 • Vyzkoušejte novinky z našeho sortimentu

  Vaši manikúru, pedikúru či gelové nehty dokonale doplní lesky na rty ve stejné barvě jako laky na nehty. Dokonalou tečkou je nový Catherine N°2 parfém – Netradiční složení gardénie, šeříku a orchideje potěší tělo i mysl. Smysly pak uchlácholí příjemné zemité tóny dřeva. V neposlední řadě u nás můžete zakoupit Jojoba balm s 10% slevou, který je ideální pro Vaši pokožku po opalování. Obsahuje jojobový olej, hydratuje pokožku a má příjemnou citronovou vůni. Pro dokonale hladkou pokožku použijte v kombinaci s cukrem jako peeling.