Nehtové studio
České Budějovice

Poradenství

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás!

Nejčastější dotazy:

Suché, roztřepené nehty?

Vaše nehty potřebují výživu. Stavební látkou pro nehet je keratin. Nejefektivnější je kůra 5 ampulek, které si každý den 1x kapete pod volný konec nehtu a vmasírujete do matrix (část nehtu už pod pokožkou, kde se teprve nehet tvoří). Cena ampulek je 460 Kč a možno k zakoupení ve studiu, nebo poslat na dobírku.

Tvrdé, lámavé nehty?

Vaše nehty jsou velmi tvrdé, ale zároveň křehké, při každém nárazu prasknou a to velmi hluboko a bolestivě. Optimální je tyto nehty zpevnit gelem. Pro tyto nehty má firma Catherine Final gel, který Vaše nehty zpevní. Nanáší se v tenké vrstvě a nehet vypadá naprosto přirozeně.

Suchá a popraskaná pokožka rukou?

Hřbet rukou nám stárne nejrychleji a je třeba o něj dobře pečovat. Pokožka je stále vystavována povětrnostním vlivům. Jsou tři základní body, jak pečovat o ruce:

  • Po každém umytí řádně osušíme pokožku
  • Několikrát denně si namažeme ruce krémem podle potřeby
  • 2x týdně si uděláme peeling.

Ve studiu nabízím jojoba balm, který smícháte s cukrem, tím vytvoříme peeling, kterým si očistit a vyhladíte ruce, popřípadě celé tělo. Opláchnete vodou a efekt je okamžitý! Jojoba balm zakoupíte ve studiu za 450 Kč, možno poslat i na dobírku.

Popraskané paty

U tohoto problému je třeba kombinace salónního a domácího ošetření. Kombinace pravidelné pedikúry podle doporučení pedikérky a každodenní aplikace pěny Hydro masu Vaše paty hydratuje. Tato pěna obsahuje olej a urelu a je určena pro popraskané paty. Cena produktu je 451 Kč v salónu, možnost poslání na dobírku.