Nehtové studio
České Budějovice

O mně

Jmenuji se Marta Pexová, jako manikérka pracuji již 16 let. V roce 1998 jsem absolvovala rekvalifikační kurz a následně státní kvalifikační zkoušku na střední kadeřnické škole v Praze. Od roku 2008 se zabývám i pedikúrou a péčí o nohy.

pexova-fotoPo několika letech jsem začala používat materiál od společnosti Catherine, která je na německém trhu již 35 let. Ve svých moderně vybavených laboratořích svou německou precizností dokazují kvalitu všech svých produktů. V nabídce mají několik druhů gelů, z nichž každý je aplikován jinou metodou a za jiným účelem. Permanentní lakování, zpevnění přírodních nehtů, klasická modeláž, doplnění nehtů, prodloužení nehtů, tzv. pinčování. Při určování správného materiálu nezáleží jen na délce nehtu, ale především na kvalitě a struktuře nehtu dané klientky. Náš přístup k zákazníkům je tedy individuální.

Účastnila a úspěšně jsem absolvovala několik školení od společnosti Catherine jak v Čechách, tak i v Německu. Jejich materiály se neustále vyvíjí a práce s nimi může být odlišná, a tak se i nadále účastním seminářů.