Nehtové studio
České Budějovice

O mně

pexova-foto

Po zkušenostech s předchozími materiály jsem začala používat materiál od společnosti Catherine, která je na německém trhu již 35 let. Ve svých moderně vybavených laboratořích svou německou precizností dokazují kvalitu všech svých produktů. V nabídce mají několik druhů gelů, z nichž každý je aplikován jinou metodou a za jiným účelem. Permanentní lakování, zpevnění přírodních nehtů, klasická modeláž, doplnění nehtů, extrémní prodloužení nehtů, tzv. pinčování. Při určování správného materiálu nezáleží jen na délce nehtu, ale především na kvalitě a struktuře nehtu dané klientky. Náš přístup k zákazníkům je vždy individuální.

Účastnila a úspěšně jsem absolvovala několik školení od společnosti Catherine jak v Čechách, tak i v Německu. Jejich materiály se neustále vyvíjí a práce s nimi může být odlišná, a tak se i nadále účastním zdokonalovacích seminářů.

Jmenuji se Marta Pexová, jako manikérka pracuji již 16 let. V roce 1998 jsem absolvovala rekvalifikační kurz a následně státní kvalifikační zkoušku na střední kadeřnické škole v Praze. Od roku 2008 se zabývám i pedikúrou a péčí o nohy.